napísať svoj úplne prvý blogerský príspevok tak, aby zaujal a naopak, neodplašil náhodného čitateľa týchto riadkov je určite neľahká úloha :).. Takže nebudem radšej nič komplikovať a začnem klasicky jednoducho, a to predstavením.
Volám sa Mima a môj novovznikajúci blog by mal byť o všetkom, čo ma baví a čo mi ako žene robí radosť: najmä o kozmetike, či už dekoratívnej, pleťovej alebo vlasovej, ale rada by som napísala príspevky aj o knihách, o cestovaní, trošku o životnom štýle či móde a niekedy sa sem zatúla aj chutný recept.. Skrátka o všetkých veciach, čo mi pohľadia oko, telo a aj dušu.. Bude to "my blog about all that jazz" :).
Vždy som patrila k nadšencom, ktorí obdivujú nové kolekcie dekoratívky, sledujú novinky kozmetických firiem a samozrejme, rada ich všetky skúšam.. A preto mám na mojich poličkách týchto farebných a voňavých vecičiek o čosi viac ako priemerný človiečik..teda aspoň v porovnaní s mojimi známymi.:). Tak som sa rozhodla s Vami o ne podeliť.
A toto sú rubriky, ktoré by som rada pravidelne uverejňovala:
- NEW IN - novinka, ktorá mi pribudla do zbierky a môj prvý dojem
- REVIEW - recenzia dlhšie testovaného výrobku
- EMPTIES - dopoužívané výrobky a minirecenzie na ne
- BEST OF - veci, ktoré stoja za povšimnutie
- ale aj napr. ICON, TRAVEL, BOOK, FOOD, FIT TIP, WISHLIST..tak uvidíme, čo sa sem zmestí :)
Vždy som patrila k nadšencom, ktorí obdivujú nové kolekcie dekoratívky, sledujú novinky kozmetických firiem a samozrejme, rada ich všetky skúšam.. A preto mám na mojich poličkách týchto farebných a voňavých vecičiek o čosi viac ako priemerný človiečik..teda aspoň v porovnaní s mojimi známymi.:). Tak som sa rozhodla s Vami o ne podeliť.
A toto sú rubriky, ktoré by som rada pravidelne uverejňovala:
- NEW IN - novinka, ktorá mi pribudla do zbierky a môj prvý dojem
- REVIEW - recenzia dlhšie testovaného výrobku
- EMPTIES - dopoužívané výrobky a minirecenzie na ne
- BEST OF - veci, ktoré stoja za povšimnutie
- ale aj napr. ICON, TRAVEL, BOOK, FOOD, FIT TIP, WISHLIST..tak uvidíme, čo sa sem zmestí :)
Budem rada, ak sa o týchto témach budeme mocť spolu porozprávať, preto sú Vaše komentáre srdečne vítané! Teším sa na všetko, čo pribudne na tomto blogu aj vďaka Vám.
Prajem krásny deň,
Mima

Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára